Division 4
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
[1] | Carlos Cordoba | AU | Next Generation | No | - |
[2] | Jasper Stokoe | AU | Barossa Valley Squash Club (at the Rex) | No | - |
[3] | Dakshyani Muniandy | AU | Tonsley 24/7 | No | - |
[4] | Punala Kiripitige | AU | Adelaide Uni Squash Club | No | - |
[5] | Alan Lim | Tonsley 24/7 | No | - | |
[6] | John Paul Kemp | Campbelltown Squash Club | No | - | |
[7] | Sebastian Kaczmarek | Adelaide Uni Squash Club | No | - | |
[8] | Grant Norman | Ingle Farm Squash Club | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
N/A | A1 | NGMD - Court 1 |
Carlos Cordoba [1]
|
Grant Norman [8]
(Did not play)
|
Walkover |
2021-10-22 5:30pm | A2 | NGMD - Court 2 |
John Paul Kemp [6]
|
Punala Kiripitige [4]
|
11-7, 7-11, 12-14, 11-8, 7-11 |
2021-10-22 6:00pm | A3 | NGMD - Court 1 |
Dakshyani Muniandy [3]
|
Alan Lim [5]
|
11-9, 7-11, 11-7, 11-4 |
2021-10-22 6:00pm | A4 | NGMD - Court 2 |
Sebastian Kaczmarek [7]
|
Jasper Stokoe [2]
|
11-8, 8-11, 4-11, 11-8, 8-11 Normal |
2021-10-23 9:30am | A5 | NGMD - Court 1 |
Carlos Cordoba [1]
|
Punala Kiripitige [4]
|
11-8, 11-5, 11-7 |
2021-10-23 9:30am | A6 | NGMD - Court 2 |
Dakshyani Muniandy [3]
|
Jasper Stokoe [2]
|
12-10, 8-11, 11-13, 8-11 |
2021-10-23 12:30pm | A7 | NGMD - Court 2 |
Carlos Cordoba [1]
|
Jasper Stokoe [2]
|
11-7, 8-11, 5-11, 11-6, 8-11 |
2021-10-23 12:00pm | B1 | NGMD - Court 2 |
Punala Kiripitige [4]
|
Dakshyani Muniandy [3]
|
11-7, 9-11, 8-11, 6-11 |
N/A | C1 | NGMD - Court 1 |
Grant Norman [8]
(Did not play)
|
John Paul Kemp [6]
|
Walkover |
2021-10-23 9:30am | C2 | NGMD - Court 3 |
Alan Lim [5]
|
Sebastian Kaczmarek [7]
|
6-11, 7-11, 5-11 Normal |
2021-10-23 12:30pm | C3 | NGMD - Court 3 |
John Paul Kemp [6]
|
Sebastian Kaczmarek [7]
|
11-9, 12-10, 12-14, 11-4 |
N/A | D1 | NGMD - Court 2 |
Grant Norman [8]
(Did not play)
|
Alan Lim [5]
|
Walkover |